Parafia ewangelicko-reformowana  w Bełchatowie

Nabożeństwo w dzień Wniebowstąpienia Pańskiego

Delegaci KER we Włoszech kwiecień 2022

W dniach 25-30 kwietnia delegacja naszego Kościoła w składzie: ks. bp Marek Izdebski, P. Paweł Wolsk…

Konwersja 24.04.2022

  W dniu dzisiejszym 24.04.2022 w naszej parafii odbyła się konwersja p. Zenona Ligenza do Kościoła…

 

 

   „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” – pod tym hasłem będzie przebiegał Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2022. Tym razem materiały do ekumenicznych modlitw przygotowała Rada Kościołów Bliskiego Wschodu.

 

   Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan odbywa się co roku w styczniu. To czas, gdy chrześcijanie różnych wyznań spotykają się na całym świecie na ekumenicznych nabożeństwach, modlitwach, konferencjach, koncertach i innych spotkaniach.

 

  W naszym Kościele Ew-Ref w Bełchatowie przy Okrzei 1, nabożeństwo zaplanowano na niedzielę 16 stycznia na godzinę 18:00. Kazanie wygłosi ks. bp Marek Marczak, biskup pomocniczy diecezji łódzkiej z Kościoła Rzymsko-Katolickiego. 

 

 

 

 

Zanax here

Jesteśmy protestantami

Pomnik reformacji w Genewie

Wierzymy, że zbawieni jesteśmy z Bożej łaski przez wiarę.

Jesteśmy ewangelikami reformowanymi

Soli Deo GloriaWierzymy, że Kościół podlega ciągłej odnowie według Słowa Bożego.

Copyright © 2020 Parafia ewangelicko-reformowana w Bełchatowie.
All Rights Reserved.

Parafia ewangelicko-reformowana w Bełchatowie
ul. Okrzei 1
97- 400 Bełchatów
tel./fax. (k. 0-44) 632 17 89
Nabożeństwa odbywają się w każdą niedzielę o godz. 9.30
Nabożeństwa świąteczne (25, 26.12) - 9.30